İçeriğe geç

Canlı Tel Sohbet

Stresli bir günden sonra ve yalnız da yaşıyorsanız zordur dört duvar arasında sıkışırsın konuşacak birini ararsın çoğu zaman kendine bile belli etmezsin belki ama bazen sokaktaki hayvanları severek dahi bu açığını gidermeye çalışırsınız. İnternet kullanıyorsanız işiniz biraz daha kolay olur sosyal ağlar unutturabilir ama karşılıklı muhabbet etmenin keyfini veremez. Kelimeler klavye hızından ileri gidemez. Çokça zaman karşılaşmışınızdır, canlı sohbet hatları tel sohbet vs. alternatiftir, canlı sohbet gerçekte yapamayacağın konuları içerebilir.

Canlı tel sohbet için herkes interneti araştırmıştır veya istemeden de olsa karşılaşmıştır. Sohbet içerikleri tel sohbet bayan, burada sıkı dostluklar var. Sohbet hattı herkesin bir rastlamışlığı vardır operatörlerde bu açığınızı ihtiyacınızı bilirler ve kampanyalar yaparlar telefonda canlı sohbet yapabilmemiz için en ucuz canlı sohbet hattı belki televizyonda belki internette birazda yetişkin içerik amaçlı erotik canlı sohbet hattı yadırganamayacak kadar çok alternatif seçimi size kalmıştır.

Seçenekler bol olunca da insanlar ne yapacağını şaşırdı. Aslında belki de güveni yoktur veya neden muhabbet için tanımadığım birine kendimi açayım gibi endişesi vardır. Aslında yersizde değildir fakat muhabbetin ipleri her zaman sizin elinizdedir. Onlarca sebep varken konuşmak için bu tarz endişelere kapılmanız aslında yersizdir. Belki de içinize kapanıksınızdır ve bu yüz yüze konuşmaktan sizi alı koyar fakat hiç düşündünüz mü özellikle gençler telefonda onlarca saat geçiriyorlar ve konuşacak ne buluyorlar diye aslında bu soru sizin içe kapanık olduğunuzu ve sosyalleşmekte sorun yaşadığınızın göstergesidir.

Telefondan bir bayan veya erkek ile görüşme yapmak çoğu zaman size zıt gelebilir veya bu güne kadar on saniyeden yirmi saniyeden fazla konuşmamışsınızdır fakat belirtmeliyim ki tanımadığınız bir insan ile uzun süre muhabbet etmek iki yüz kişiye karşı sunum yapmaktan daha zor olacaktır. Eğer muhabbeti uzatmayı başarırsanız zaten önünüze gelen herkes ile iletişime kolay girersiniz.

İnsanlar bazen nasıl yapacağız sorusuna kendilerince cevap ararlar profesyonel yardım almıyorsanız kendinizi iletişimle alakalı olarak muhabbete nasıl başlarım diye bir hitabet veya diksiyon kursunda belki de profesyonel iletişimle alakalı bir seminerde bulabilirsiniz ve kişisel gelişim diye gittiğiniz bu etkinlikler aslında ufak bir ihtiyacınızın dışa vurumu değil midir sizce. Lakin bunu göremez ve sorunu alternatif arayarak geçirirsiniz.

Yüz yüze iletişim insanların en çok zorlandıkları iletişimdir aslında jestler mimikler devreye girer ve düşünmek içinde pek zamanınız olmaz internettense düşünmeye zamanınız olur belki ama sorunludur aslında klavyede ne kadar hızlısınız ve sizin durumu ne kadar iyi kavradığınız önemlidir. Kullanmayı iyi bilmeniz gereken bir alternatiftir ve sorunlar çıkarabilir yüz yüze olmadığınız için hakarete dahi maruz kalabilirsiniz ya da muhabbetiniz samimi olmayacaktır.

Muhabbet etmekte sorun yaşamıyorsunuzdur belki de etrafınızdaki insanlar hatta aileniz size çok yapmacık geliyordur. Bu durum her ne kadar depresif görünse de bu durumda aslında biraz şansızlıkla beraber bahsedilen konuşma ihtiyacını yanlış şekilde ve yollarla giderme eğiliminizden kaynaklanıyor olabilir. Belki de aradığınız sadece samimi, sıcak bir dostluktur. Bu ortam sizin ruh halinizi derinden etkileyecektir ve ruh sağlığı içinde gereklidir. Telefonla arkadaşlıklar tamamen masum bir zihniyetle başlamalı fazlada bir beklenti içinde olmanız zararınıza olur.

Dostça başlayan bir muhabbet sizi derinden etkileyebileceği gibi büyük bir çıkmaza da sürükleyebilir. Bu nedenle konuşmalar bir düzeyde yapılmalı ve saygıdan ödün verilmemelidir. Nedeni ne olursa olsun tavsiye merkezi olarak ta görülmeli insanlar belki de âşıktır ve kompliman yapmakta bile zorlanıyor olabilirler veya aşklarını dile getirmekten çekiniyorlardır. Telefondan evinizin rahatlığında bu sorunlarda giderilebilir. Sadece muhabbete açık olmalısınız ve ümitsizliğe kapılmamalısınız.

Tavsiye konusunda da öğrenebileceğiniz bilginin sınırı yok, yemek yenilebilecek güzel mekânlardan hayata dair önerilere kadar aklınıza gelebilecek her konuda bir şeyler öğrenilebilir. Size ciddi, samimi ve gerçek bir sohbet sunması nedeniyle zaman geçirmeye değer bir alternatif ve seviyeli olarak sürdürüldüğü sürece de her zaman memnun ayrılacağınız bir alternatif olmaktadır. Öyle ki artık çekimser kalacağınız bir konu olmayacaktır ve samimiyetin de getireceği dostluklarla sizde rahatlamaya neden olacak hayata bakış açınız değişecektir. Değişik kültürlerden insanlar tanıma şansını bulacaksınız ve kültür farkına şaşırabilir ve ilginç bulabileceğiniz pek çok bilgiye erişiminiz olacaktır.

Çekimser kalmamaya özen göstermelisiniz insanlarla ilişkileriniz samimi oldukça size o rahatlığı verdiklerinde güveniniz ayrıca pekişecek ve yeni dostluklar arkadaşlıklar edineceksiniz ve belki çok farklı noktalara bile gelecektir. Zaman geçirmekten memnun kalacağınız aşikârdır belki de vazgeçmek, kopmak istemeyeceğiniz bir alışkanlığınız olacaktır. Sebebi ne olursa olsun sadece bir arkadaş edinmek sizi motive eder hayatınız ne kadar zor olursa olsun konuşmanın insanı rahatlattığı sorunların paylaşımı üzerinizdeki yükü hafiflettiği bir gerçektir. Stresli bir ortamdan sıcak ve samimi bir ortama adım atacağınız belki yetişkinlere özel sohbet etmekten keyif alacağınız bir ortamda belki de kendinizle dahi açıklamaktan çekineceğiniz yanlarınızı keşfedeceksiniz ve durumdan memnun olacaksınız.

İster bayan olun ister erkek olun öğrenmek ve bilmek istediğiniz ancak ortamı hiçbir zaman bulamadığınız belki insanlar olan ilişkileriniz buna engel oldu çekimser kaldınız sebebi ne olursa olsun kendinizi bulacağınız ve memnun kalacağınız bir yerdesiniz. İnsanların en çok utandıkları ve bahsetmekten çekindiklerini kolayca ortaya koyabildiklerini göreceksiniz. Samimi ve gerçek olmasının yanında bazı sorunları sadece sizlerin yaşamadığını hatta daha gariplerinin olduğunu göreceksiniz.

Sağlık konusunda olsun ekonomik konularda olsun hayata dair ne varsa paylaşıp birlikte çıkarımlarda bulunabileceğiniz bir ortamdır. Muhabbette yapacağınız konuşma sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı yapmanız gereken kendi gücünüzün farkına varın endişelenmeyin. Aslında hayatta çoğu problemi de böyle çözmüyor muyuz? Zamanınız kısıtlı olacağından daha doğrusu sizin tahammül sınırınız olacağından etkileşimlere dikkat etmelisiniz.

Gereksiz etkileşimlerden uzak olunduğu sürece insanlar bilgi açlıklarını da karşılamak için çokça sırlarını hayatlarını ortaya koyarlar ve bu onlara ayrıca geri döner. Samimi bir ortam olmasından da kaynaklı paylaşımların türü ve ne olduğunun aslında pekte önemi yoktur fakat insanlarda kalıcı olabilecek izler bırakabilir. Herkes muhabbeti karşılıklı etkileşimle yapmak isterler ve maalesef sonucu hüsran olabilir. Sorunlar çoktur ama alternatif az olduğundan en iyi olanları göremeyebilirler.

Burada sorunları tamamen ortadan kaldıracak bir alternatif gelmekte ve sorunu tamamen oradan kaldıracak belki de sizi çok iyi hissettirecek bir çözüm geliyor sohbet hattı bahsedildiği gibi sizi tamamen sıcak dostluklar sunan bir ortama sokacaktır.

Canlı sohbet hattı iyi bir alternatiftir ve yeni arkadaşlıklar sizin hayattan zevk almanıza yardım edecektir. İster internetten olsun ister farlı bir kaynaktan tel sohbet bayan veya erkek her zaman arkadaşınız ve en iyi dostunuz olabilir.

Belki de hiç düşünmediğiniz kadar size yardımı olabilir. Her şey sizin kontrolünüzde olacağından sorun yaşamayacaksınızdır. Belki de bilindiği üzere yabancı veya Türk kaynaklı olsun operatörlerinizin canlı tel sohbet adı altında paketler veya sohbet hattı olarak lanse edilecektir fakat sizler sorun yaşamamak için araştırma yapmalı ve dikkatli davranmalısınız. Keyifli sohbetleriniz olsun.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir