İçeriğe geç

Canlı telefon numaraları

Telefon ile sohbet etmek birçok insan için çok güzel bir duygu. Ama maalesef ki yoğun çalışma ortamında olan insanlar telefon ile konuşma vaktini pek bulamıyorlar. Bu gibi durumlarda çalışan insanları arayıp saatlerce onları meşgul etmektense bu iş için ayarlanmış canlı telefon numaraları aramak daha mantıklı olur. Bu numaraları arayınca acaba müsait mi? Yoksa yoğun bir anında mı aradım? Şuandaki psikolojik asıl benimle konuşmaya müsait mi? Gibi… Kafamızda bir sürü sorular ile konuşmaktan hiç bir zevk almadan konuşulduğu için. İnsan ne konuştuğundan anlar nede bu konuşmadan zevk alır. Belki yarım saat konuşur ama devamlı içinde bir kurgu ve de endişe olduğu için ne doğru düzgün muhabbet etmek yerine saçma sapan konular konuşmak zorunda kalır.

İnsanlar ile bu şekilde konuşarak rahatlamak yerine bir endişe ile konuşunca arayan kişi daha çok gerilir. Bu şekilde telefon ile konuşarak gerilmek yerine rahatlamak isterseniz. Sizlere önerim, canlı telefon hattı. Bu numaralardaki kişilerin işi onları arayan kişiler ile muhabbet olmak olduğu için her zaman hazır ve sizi dinleyip sizinle konuşmaya hazır vaziyette olacaklardır. Zaten bu numaraları arayan kişilerde bunu bilerek arayacak olduğu için, hiç bir şekilde ne sıkılma, nede kaygı yaşamadan rahat rahat konuşurlar.

Canlı konuşma hattı ile konuşunca insanlar sanki bir bilgisayar ya da hazır ses kaydı ile konuştuğunu kesinlikle düşünmesin. Bu gibi durum söz konusu dahi olamaz. Buradaki kişiler son derece normal sizin gibi insanlar. Üstelik ses tonlarındaki samimiyet o kadar etkili ve de güzel ki. Sen bir beş dakika bu numaradaki kişi ile konuştuktan sonra sanki kırk yıldır o kişiyi tanıyormuş gibi sana samimi gelir. Bu sayede normal bir arkadaşın ile yaptığın bir telefon konuşması gibi içten ve samimi bir telefon konuşması yapmış olursun.

Canlı telefon hattı ile konuşmak tüm sıkıntı ve stresine çok iyi geliyor. Üstelik normal bir arkadaşını aradığın gibi onun zamanı çok fazla almamak için kısa bir konuşma yapmak zorunda değilsin. Çünkü bu konuşmada hiçbir şekilde süre kısıtlaması yok. Üstelik konu kısıtlığı da yok ister siyasi konular hakkında konuş, ister sinema ya da bir kitap hakkında konuş. İstersen de erotik konular hakkında konuş. Konuyu sen belirle gerisini zaten karşı taraftaki içten ve samimi bir ses ile yavaş yavaş gelir.

Telefon ile sohbet etmek özellikle erkekler için çok cazip geliyor. Çünkü erkekler erotik konular hakkında ne hemcinsleri ile nede karşı cinsle rahat rahat konuşabilirler. Hemcinsleri ile konuşamazlar. Çünkü konuşunca onlarla dalga geçen ve onu küçük gören bir erkek olacağı için hemcinsleri ile konuşmaktan çekinirler. Karşı cins ile konuşamazlar çünkü karşı cins bir bayana erotik bir soru sorman ile alacağı ilk cevap ‘sapık’ olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir