İçeriğe geç

Canlı telefon sohbet

Telefon sohbet hatlarının, önemli bir ihtiyacı karşılamak için kurulduğu bir gerçektir. Hedef kitlesi ağırlıklı olarak erkeklerdir. Doğal olarak karşı tarafta da yani telefonun diğer ucunda da olacak taraf kadınlardır. Durumdan da anlaşılacağı üzere telefondaki sohbetler, genel olarak erotik bir havada geçer. Bu tarz sohbetler günlük hayatta başka hiç bir yerde böylesine açık seçik konuşulmadıkları için çok özel bir anlam yüklü olur. Bazen hayal gücünün sınırları zorlanır. Normal şartlarda çoğu zaman gerçekleşemeyecek olan bazı fantezilerin bir canlı telefon sohbet hattı sayesinde hayat buluyor olması bu işi gerçek anlamda eşsiz kılar.

Telefon sohbetleri esnasında kişi kendini birden çok sayıda kadına sahipmiş gibi hisseder. Kişisel sorunlar unutulur. O ses seni alır, bam başka bir dünyaya sürükler. Yeri gelir yeni sevgilin olur, yeri gelir yeni karın. Burada, hayal kırıklıklarına, kaygılara, kavgalara, üzüntülere vs. yer yoktur. Canlı sohbet hatları sanal bir cennet gibidir adeta. Olması istenilenler yaşanır her zaman. Olumsuz sürprizler ile hiç bir zaman karşılaşılmaz. Güneş istiyorsan, güneş doğar. Yağmur istiyorsan yağmur yağar. Kartopu oynamak istiyorsan da kar yağar. Hayat burada öylesine güzeldir ki, bitmesi hiç istenmez. Bir ziyafet sofrasındaymış gibi ama yemeklerin yendikçe tükenmediği doyma hissine varılmadığı, iştahın hiç kesilmediği bir dünyadır canlı telefon sohbetleri.

İnsanlar bazen hiç tanımadığı kimseler ile çok daha rahat konuşur, samimi bir şekilde içini döker, rahatlar. Yakınlarına anlatamadıklarını o yabancılarla konuşur, derdini, sıkıntısını, arzularını anlatır. Yalandan uzaklaştıkça kendisi olur. Çünkü karşısındaki onu tanımıyordur, durum böyle olunca da ona yalan söyleme ya da kandırma çabasına girmez. O yabancı, onu hemen yargılamaya kalkmayacaktır, çünkü. Aksine, onu anlamaya çalışacak ve hatta hak verecektir.

Hiç şüphesiz ki, her zaman yanımızda dertleşebileceğimiz bir yabancı bulunmayabilir. Bu durumda imdadımıza yetişecek olan canlı telefon sohbet hatları, bizim aradığımız o sese kavuşmamızı sağlayacaktır. Duymak istediğimiz sıcak bir ses ihtiyacını karşılayacak olan bu canlı telefon sohbet numaraları, bazen bizi fantezi dünyasına uçuracak, bazen tahrik edecek, bazen ise sadece sakinleştirecektir. Belki de bizde bir alışkanlığa dönüşecek, telefon sohbetlerinden kendimizi alamayacak hale getirecektir.

Yalnız insanların sıcak bir sohbete daha çok ihtiyacı olduğu bir gerçektir. Çünkü insanlar sosyal varlıklardır ve konuşma ihtiyacı güderler. Hatta bazı insanların kendi kendine bile konuştuğu olur. Bunda yadırganacak bir durum olmadığı gibi gayet olağan bile sayılır. İnsanlar, yalnızlıklarını ve sıkıntılarını gidermek için hep belirli bir meşgale peşinde koşarlar. Bu bazen bir kitap okumak, bazen bir film seyretmek ya da bir maça gitmek şeklinde olabilir. Bütün bunlar sıkıntıları ve yalnızlıkları sadece bir yere kadar idare eder ama hiç biri canlı telefon hattı bağlantısının sana verdiği sıcaklığı hissettirmez. Yalnız bir insan, en çok neye ihtiyaç duyar peki? Tabi ki, ilgiye ve daha çok da sekse! Bu temel ihtiyaçlar, hayatın vazgeçilmezidir.

Bu ihtiyaçlar bazen konuşarak bile giderilebilir. Nasıl mı? Tabi ki, canlı telefon numaraları ile. Bu numaralar arandığında gizlilik esas alındığından ötürü gönül rahatlığı ile konuşmak mümkün olur. Yetişkinlere özel olan bu canlı sohbet numaraları, 18 yaş altı için uygun olmadığı da unutulmamalıdır.

Bazen sorun yalnızlık olmaz sadece. Belki de kadınlar ile iletişim kuramama, konuşamama, onlara duygularını ifade edememe problemi yaşayanlar vardır. İşte bu telefon hatlarının yararı kendini bir kez daha burada ortaya koyar. Birçok kız ile konuşup pratik yapma, hatta onların düşünce yapısını öğrenmek için çok uygun ve kaçırılmayacak bir fırsat olarak kullanılabilir bu tip ortamlar.

Kadınlar hakkında öğrenmek istediğin şeyleri sıcak bir sohbet havasında rahatlıkla sorup konuşabildiğin bir ortam yaratır sana canlı sohbet hatları. Kendini erkek gibi hissetmenin bir başka yolunu sunar. Sanki sana kendini hareme girmiş gibi hissettirir. Her gün başka bir kız, ya da günde bir kaç tane. Sınır yok, süre yok, hepsi senin için. Böyle bir fantezi başka nerede var peki? Evde mi? Hayır! Otelde mi? Hayır! Sadece canlı sohbet hatlarında. Şimdi hemen canlı sohbet numaralarını çevir ve kızlar ile konuşmaya başla! Bak, telefonun hemen ucundaki sarışın Aysun, seni bekliyor! Hadi bekletme onu! Yoksa kumral kızımız Pelin ile mi konuşmak istersin? Merak etme, her biri ile ve çok daha fazlası ile konuşup, sohbet edebilirsin! Yeter ki sen, doğru telefon numaralarını tuşla ve bu sıcak sohbete katıl! Kızlar her daim seninle!

Eğer sen de bazıları gibi telefon seksini, gerçek sekse tercih edenlerden biriysen şunu bil ki, doğru numaraları tuşladın. Çünkü burada kişi hayal gücünü kullanır ve yapmak istediği her şeyi sınırsızca yapar. Telefonun ucundaki ses de ona uyumlu bir şekilde eşlik eder ve ortaya sanal bir sinerji çıkar. Bu sinerji, belki de gerçek seksten daha da etkili bir sonuç doğurur. Bu esnada çok ateşli konuşmalar ve sohbetler yaşanacağı da aşikârdır. Kalp sorununuz var ise ilacınızı almadan sohbete başlamayın! İlacınız yoksa da üzülmeyin. Telefonun ucundaki kızlarımız, kalp doktorluğu konusunda uzman oldukları için korkmanıza gerek yok. Gerekli müdahaleyi hemen oracıkta ve en sıcak tonda yapacaklardır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Emin ellerde olduğunuzu bilin!

Telefonun diğer ucundaki cilveli, tatlı bir kadın sesi, belki de rüyalarının fantezisini yaşatacak sana, kim bilir? Bunu öğrenmenin tek yolu, gizem dolu numaraları çevirmekten geçiyor. Bu numaraları çevirince farklı bir dünyaya adım atmış olduğunu fark edeceksin. Ateşli bir ses, seni kendine çağıracak. Fanteziler diyarına davet edecek. Bu daveti kabul ettiğinde ise artık her şey senin istediğin şekilde gerçekleşecek. Tıpkı, her zaman olmasını istediğin gibi. İstersen yumuşak bir sohbet ile ısınma turlarına başla, istersen erotik bir hikâyenin başkarakteri olarak sohbeti koyulaştır.

İstersen tahrik edici, ayıp konuşmalar yap! Bu tamamen sana kalmış! Mesela, hoşlandığın kadınlardan hangisine benzediğini sor ona! Sarışın mı yoksa esmer mi olduğunu öğren! Şehvetli mi yoksa atletik mi? Balık etli mi yoksa hafif şişman mı? Uzun bacaklı mı yoksa kısa mı? Uzun saçlı mı yoksa kısa mı? Olup olmadığını sor ona! Hangi erkeklerden hoşlandığını öğren! Mutlaka senin gibi olanını tarif edecektir! İçinde sadece ikinize yer olan bir hikâye anlatmasını iste ondan! Hikâyenin geçtiği mekânları sen seç! Aynı hikâye ama değişik mekânlar, değişik hazlar. Artık biliyorsun, fantezilerde sınır olmaz. İstersen senin için kırmızı başlıklı kız olsun! İstersen pamuk prenses! Sen ne istersen o!

 

Canlı telefon sohbet hatlarının bir başka yararı da fiziksel engelli insanlar içindir. Hem sıcak bir kadın sesi duymak hem de kendini daha iyi hissetmeye yardımcı olacak olan bu sohbet hatları, telefonun ucundaki canlı ses ile adeta fiziksel engelleri ortadan kaldıracak kadar etkilidir. Hatta tıpkı birer terapi seansı gibidir.

Eşinden yeni boşanmış ya da sevgisinden yeni ayrılmış potansiyel depresyon hastalarına ilaç olabilecek bir yaklaşımı vardır bu canlı telefon sohbetlerinin. Eskiyi hemen unutturacak hayata yeniden bağlayacak kadar etkili bir sohbetin içinde olan kişi, sohbetin sonunda kendini hafiflemiş ve üzüntülerinden arınmış hisseder. Çünkü yaşanan bu sıcak sohbetlerin kişinin psikolojisi üzerinde muazzam bir etkisi olduğu bir gerçektir. Kendini daha kolay toparlayarak, geçmişe bir sünger çekmeye hazırdır artık.

Etkili bir konuşmanın yapıldığı, sağlıklı bir iletişimin kurulduğu bir ortamda başarıya ulaşamayacak şey yoktur. Canlı telefon hatlarının bir misyonu da aslında güzel konuşma üzerinedir. Her ne kadar konu erotik bir sahada geçse de sonuçta telefonda konuşan kişinin ses tonu, sözcükleri kullanırken ki vurgusu ve kattığı anlam her zaman ön plandadır. Çünkü o sesin tahrik edici olması, ne dediğinin tam olarak anlaşılması ve sesinin boğulmaması gerekir.

Bu önemli ayrıntı esas alınır. Aksi durumda telefon sohbeti, etkisiz ve isteksiz bir hale dönüşecek belki de bir daha o numara çevrilmeyecektir. Bu gibi handikapların yaşanmaması için kızların güzel konuşabilmesi şartı esas alınır. Ayrıca kızların, yeri geldiğinde entelektüel bir konuşma içinde var olabilmeleri için bilgili olmaları da istenir. Yeri geldiğinde doktor olabilen kızlar, yeri geldiğinde psikolog da olabilmeli, yeri geldiğinde ise birer terapi uzmanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir