İçeriğe geç

Dert köşesi

Sohbet İle Hayata Yeniden Başla

 

Kendimizi çoğu zaman yalnız hisseder bu duyguyu yalnız kalsak da birçok kalabalık içinde bulunsak da paylaşım sorunu yaşadığımız zamanlarda hissederiz dolayısı ile bu anlamda her istediğimizde fiziksel bir insanla temasta olmak söz konusu olamayabilir. İşte bu noktada dert dinleme hattı sizin için devreye giriyor istediğiniz her zaman sadece bir telefon kadar yakın şekilde dert hattı ile buluşmak ve burada paylaşmak istediklerini karşıda seni anlayabilecek kişilere ulaşmak çok kolay ve mümkün.

Dert köşesi sohbet hattı öğrenmek istediğiniz paylaşmak istediğiniz deneyimlerden duygulardan hem zevk alarak hem de bilgi ve paylaşımla mutlu anıları barındırarak dilediğinizce konuşmak dertleşmektir. Dert köşesi hattı ile her noktadan ulaşmak mümkün olduğu gibi sizi sımsıcak duygularla karşılayan ve bu anlamda duygu ve deneyimlerini yine sıcak bir atmosferde sizinle bütün olarak harmanlayan ve sürekliliği sağlayacak kopamayacağınız bir paylaşım müptelalığı yaratacak sizde.

Yalnızlığın artık çok uzağınızda olduğunu hiç yorulmadan sadece bulunduğunuz yerde sadece bir telefonla dünyanın kapılarını zahmetsizce aralayıp ahizenin öbür ucundaki dünyada sonsuz hazza ulaşacağınız ve her şeyi unutacağınız dakikalar ile karşılanmanız ve buradan hiç ayrılmak istemeyeceğiniz anlar sizi bekliyor. Kız arkadaşınızla eşinizle sevgilinizle sorun yaşamış olabilirsiniz ve bu problem birçok anlamda olabilir deneyimler çözüm önerileri sabırla ve sevgiyle dinleyen bir dost eli sıcacık sizi bekliyor.

Bu anlamda sevgilinizle paylaşımınıza daha da heyecan ve şehvet katmanız ve sorununuzun çözümüne kadar birçok konuda destek almanız mümkün olduğu gibi yalnızlığınızı sonuna dek en güzel şekilde sıcacık yanınızda olan kişi sayesinde uzağınızda terk etmek ve yepyeni kapılar aralamak mümkün. Bu derdinizin dermanı hattımız ile hiç bir konuda kapalı kalmayacak sadece ikiniz arasında özel ve saklı olan bu ilişki size özel oluşu ve paylaşımınızın tüm açıklığı ile gözler önüne serildiği iki kişilik bir dünyada sadece kendiniz istediğiniz gibi her anlamda paylaşımlarınızı yapabileceğiniz derdinizi anlatırken aynı zamanda bu sıkıntıları heyecana ve tutkuya bırakacak anlayış gözüyle bakmak oldukça önemlidir.

İnsanı rahatlatan konuşacak kimsenin olmadığı dönemlerde en iyi arkadaş destek ve sırdaştır. Derdinizin bir hattı olabilir mi diye düşünmeyin gerçekten aradığınızda o heyecanı ve özel paylaşımı yaşadığınızda bu hatta tutku ile bağlanacaksınız. Çünkü sizi en iyi anlayan belki de hisseden ve bu hislerle deneyimlerini heyecanla paylaşarak size en büyük desteği karşılıksız verecek bir insanla bütün olabilmek normalde olasılığın sınırlılığı iken artık çok daha kolay ve özel. Hiç beklemeden düşünmeden acaba demeden bizi arayın ve en özel duygularınızı en özel dakikalarda paylaşın derdinizin çözümü belki de hattın diğer ucunda yüreğinize dokunan bu el sizin için uzanmakta onu kaçırmayın. Sohbet ile hayata yeni baştan başlayarak yalnızlığı siz terk edin yalnızlık kaderiniz olmasın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir