İçeriğe geç

Dul kadınlar

 İnsan ilişkileri zaman içinde yerine oturan, olgunlaşması ve gelişimi için emek gösterilmesi gereken ilişkilerdir. Elbette bunun için gerekli olan karşılıklı konuşabilmek ve iletişim kurabilmek. Yalnızlık çeken ve yeni insanlarla tanışmak isteyen kişiler için ise sohbet hatları oldukça cazip bir seçenek. Çünkü boş vakitlerinizde ya da kendinizi hazır hissettiğiniz zaman insanlarla tanışmak ve konuşmak için bulabileceğiniz en kolay ve zahmetsiz yol. Özellikle bayan arkadaş arayan erkekler için iyi bir alternatif.

Bu şekilde toplumsal baskılara maruz kalmadan, gerekli ortamları ya da maddi zorlukları dert edinmeden bayanlarla sohbet etme şansınız oluyor. Özellikle de dul kadınlar gibi mahalle baskısından en çok etkilenebilecek bayanlarla tanışmak ve sohbet etmek için bulabileceğiniz en zahmetsiz çözüm yolu. Dul kadınlar arıyorum diyen erkekler sorunsuz ve rahat bir ortamda keyifli sohbetler gerçekleştirmek istiyorlarsa, sohbet hatlarını aramak en iyi seçenekleri olacaktır. Yapacağınız aramalarda değişik kadınlarla tanışma, onları daha yakından tanıma ve istediğiniz konularda sohbet etme şansınız olacak.

 Dul kadınlar Antalya ya da benzer tatil yörelerinde biraz daha rahat bir ortamda olabilirler. Ancak ülkemizdeki toplumsal yapı nedeniyle nerede bulunurlarsa bulunsunlar, erkeklerle buluşmak ve vakit geçirmek konusunda sorun yaşayacakları kesin. Üstelik yüz yüze olduğunuz ve yeni tanıştığınız bir insanla konuşmak, birlikte vakit geçirmek zor olacaktır.

Oysa dul kadınlar chat odalarında ya da telefon hatlarında çok daha rahat bir şekilde sohbet etme imkânı bulacaklardır. Çünkü böylece toplumsal baskılardan kurtulma ve yeni tanışmış olsalar bile, karşılarındaki insanla yüz yüze bulunmadıkları için çok daha rahat konuşma şansına kavuşacaklardır.

Kısacası erkek arkadaş arayan dul kadınlarla chat odalarında ya da sohbet hatlarında doyumsuz ve sınırsız sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız sohbetler hem çok keyifli, eğlenceli anlara sahne olacak hem de kurduğunuz ilişkileri normaldekinden çok daha çabuk bir şekilde ilerletme şansına sahip olacaksınız. Karşınızdaki bayanla kafa yapınız uyuştuğunda ve aynı türde bir ilişki aradığınızda, ilişkinin olgunlaşması için gereken zaman çok daha kısa bir süre olacaktır.

Çünkü gerçek hayatta tanıştığınız bir kadına karşı uygulamanız gereken çeşitli kısıtlamalardan ya da bazı davranış biçimlerinden sıyrılmış olacaksınız. Beklentiniz olan türde bir ilişki başlatmak için normalde belki de aylarca görüşmeniz gerekecek olan kadınlarla, saatler belki dakikalar içinde çok ileri noktalara gelebileceksiniz.

Yani kendilerini yalnız hisseden ve iyi vakit geçirmek isteyen erkeklere verilecek en iyi tavsiye şu olacaktır: Sohbet hatlarını ara ve erkek arayan dul bayanlarla sohbet et. İnternette ya da diğer yerlerde bulabileceğiniz, görebileceğiniz ‘kız tavlama teknikleri’ gibi bilgiler insanların kendi tecrübelerine dayanır ve çoğu abartılı bilgilerdir. Oysa sohbet hatlarını arayarak ve özellikle dul kadınlar gibi mahalle baskısından en çok etkilenen bayanlarla konuşarak, bu tekniklere ihtiyacınız kalmadan istediğiniz türde ilişkiler bulabilirsiniz. Yapacağınız sohbetlerin kalitesi ve onu etkilemeniz, yaptığınız sohbetlerdeki konulara, sizin girişkenliğinize ve kişiliğinize bağlı olacaktır. Kısacası kız tavlama teknikleri gibi tekniklere ihtiyacınız olmayacak.

              Dul kadınlar Antalya ya da Türkiye’nin her yerinde hatta dünyanın her yerinde bazı toplumsal baskı ve kısıtlamalara maruz kalırlar. Eğer onlarla doğru ortamda tanışır ve onları etkilemek için yeterli olan çabayı gösterirseniz, çok başarılı ya da geleceği olan türden ilişkilere başlayabilirsiniz. Ama istediğiniz türde bir ilişki kuramasanız bile eğlenceli vakit geçireceğiniz kesin. Üstelik chat odaları ya da telefonla sohbet hatlarında bir değil, birçok bayanla tanışma şansınız olacak. Sonuçta aradığınız türde bir ilişkiye kavuşmamanız için hiç bir neden yok.

Madem öyle daha fazla vakit geçirmeye lüzum yok. Eğer biraz çekingen bir kişiliğin varsa ya da kadınlarla tanışmak için zaman ve ortam bulamıyorsan veya bunun için çok fazla zaman harcamak istemiyorsan, sohbet hatları senin için en doğru seçim. Hemen sohbet hatlarını ara ve çok sayıdaki bayanlar ile sohbet etmeye başla. Bu sadece değerlendirebileceğiniz değil, kesinlikle değerlendirmeniz gereken bir olanak. Yapmanız gereken tek şey ise telefonunuzu elinize almak ve birkaç numara tuşlamak. Daha sonrası sizin becerinize kalmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir