İçeriğe geç

Erotik hatlar

Dünyadaki tüm erkekleri bayanlar ile farklı konularda konuşmayı severler. Hatta ara ara yakınlarındaki bir bayan arkadaşları ve komşu gibi bayanlar ile konuşmayı denmiş ve konuşmanın nereye gittiğini anlayan her bayan ya onu yargılamaya başlar ya da ”sapık” der ve o erkeğin çevresinden uzaklaşır. Üstelik o erkek hakkında başka kişiler ile de onun ne kadar çok sapık ve de pis düşünceli olduğunu sağda solda abartarak anlatmaya başladığı için erkeğin lakabı sapık olarak kalır. Erkeler bu durumu bazen yakın bir arkadaşının başına geldiği için ya da çevrede bir erkeğin başına geldiği için görür ve aynı hataya düşmemek için bayanlar ile konuşurken konuşma sınırını çok iyi bilir ve o sınırı hiç geçmemek için elinden geleni yapar.

Bu şekilde bayanlar ile sınırlı şekilde konuşurken bir yandan da içten içe erotik konularda konuşmak ister. Bu gibi durumda kala erkeklerin genellikle başvurduğu yöntem erotik hatlar oluyor. Çünkü bu aradaki kızlar ile konuşurken kendilerini kasmadan. Konuşmaya hiç bir şekilde sınır koymadan konuştukları için rahat rahat istedikleri her konularda konuşabilirler. Erotik sohbet kızları bu erkeklerin her sorularına gayet samimi ve de onları yargılamadan cevap verip onları dinleyerek konuşurlar.

Erotik sohbet hattı ile zaman ve konu kısıtlaması olmadan istediğiniz süre zarfında istediğiniz konular üzerine konuşabilirsiniz. Bu numaralarda ki kızlar telefonun karşısındaki erkeklerin her söylediklerini dinleyip onları önemserler. Ve onların isteklerini anlayıp, onların istedikleri gibi konuşurlar. Bir erkek seni dinleyen, seni yargılayıp, küçük görmeyen bir bayan ile konuşmaktan çok mutlu olur. Bu şekilde mutlu olan erkek diğer günlerinde de etrafındaki kişiler ile daha mutlu sohbetler ve de stressiz zamanlar geçirir. Çünkü kafasında bir takıntı haline gelen erotik konuşma isteğini karşılamış. Kafası rahatlamış olduğu için sanki rest düğmesine basılmışta tekrara kurulmuş gibi sıkıntısız ve de dertsiz zamanlar geçirir.

Erkekler bu şekilde zaten bir kere erotik sohbet numaraları aradığı zaman o huzuru yakaladıkları andan itibaren ara ara o huzura tekrar kavuşmak için aralar. Çünkü bilirler ki bu numaralardaki kızla sayesinde deşarj oluyorlar daha sonrasından sanki yeniden doğmuş gibi rahatlamış ve de tüm sıkıntılarından kurtulmuş şekilde hayatlarına devam ediyorlar.

Yoğun iş hayatından çalışan ve bu hayattan uğraştıkları iş sorunudur, ev sorunudur, maddiyat sorunudur gibi bir sürü problem ile aynı anda uğraşmak zorunda kaldıkları için iyice strese girip gerilen erkeler rahatlamak biraz olsun tüm dertlerini unutup sadece mutlu olduğu konular hakkında konuşmak isterler bu gibi durumlarda bu erkelerin arayabilecekleri ve arayınca mutlu olacakları bir hattır erotik numaralar.

Eğer siz de hayatınızdaki tüm dert ve sıkıntılardan biraz olsun uzaklaşmak isterseniz erotik kızlar ile konuşup tüm sıkıntılarınızı unutup hayatınızı biraz olsun durdurma düğmesinde basıp zamanı durdurun. Böylece hayatınıza kısa bir ara verip erotik konuları konuşur daha sonrada hayatınıza; kaldığınız yerden arınmış, güçlü ve beyniniz tamamen boş şekilde devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir