İçeriğe geç

Sex Hatları

Sex hatları size en güvenli ve en pratik çözümü sunan bir hizmettir. Artık yalnız değilsiniz sex hatları sizin için sınırsız ve sonsuz hizmet sunmaktadır. Hep porno filmlerde görüyorsunuz o muhteşem fantezileri ve yaşamak istiyorsunuz. Sırf bu yüzden kimileri bahçıvan, sucu, tüpçü oluyor ki evlere servise gidip evdeki karşınıza çıkabilecek o iç gıcıklayıcı seksi hatunu görüp onunla tezgâhta, banyoda, kapıda, mutfakta, yatak odasında hatta balkonda bile sex yapmayı hayal ediyorsunuz ama ne yazık ki bu hayalinizde kalıyor. İşte sex hattı sizi bu hayalden kurtarıp karşınızda gerçek bir kadın sesiyle fantezinizi yaşama fırsatı sunuyor. Alo sex hattı arandığı zaman karşınıza çıkan ruhunuza işleyen ses tonuyla muhteşem bir kadın çıkıyor karşınıza. Ateşli sex hattı ise size çok daha öte şeyler sağlıyor.

Sex hatlarının sizin için sunduğu birçok fırsatın yanı sıra birçok çeşidi de mevcuttur. Bunlardan istediğinizi seçip arayıp mutluluğa kavuşabilirsiniz. Şimdi gelelim bu hatları biraz daha ayrıntılı anlatmaya. En iyi satıcı kendi sattığı ürünü deneyen satıcıdır. Bende bu hatların kontrolünü sağlamak için sizler için denedim ve muhteşem bir deneyim yaşadım. Konuşma bittikten sonra bir daha aramaktan kendimi alıkoyamadım. Çünkü bu hatlar benim için hem güvenli hem de sınırsızdı. Dışarda yaşamak isteyip de yaşayamadığım her şeyi bu hatlarda yaşayabildim. Gelelim benim tecrübelerime yukarıda örnek verdiğim her hat için ayrı fantezi yaşadım hepsini ayrı ayrı sizlere buradan aktaracağım.

İlk deneyim ve yaşadığım fantezi sex hattı. Daha ilk çalmasıyla karşıma ahu diye muhteşem sesli bir bayan çıktı. Kendi tarifiyle esmer 1.68 boyunda 50 kilo 90 beden göğüsleri olan esmer bir bombaydı. Onunla istediğim fantezi bahçıvan fantezisi idi. Kendisi evin sahibesi bende haftalık bahçesini temizleyen bir bahçıvandım. Çok susamıştım ve beni evin içine su vermeye çağırmıştı. Öğlen vakti olmasına karşın hala üzerinde sabahlığı hala üzerindeydi ve iç çamaşır giymemişti.

Bana su vermek için eğildiğinde yuvarlak ve şişmiş göğüs uçları emmeye davet ediyordu beni. Bende dayanamayıp elimi kıyafetinin içine daldırdım ve okşamaya başladım. Önce kızar gibi oldu ama ben göğüslerini okşadıkça kendinden geçmeye başladı. Sonra elimden tutup beni yatak odasına götürdü. Üzerindekileri benim çıkarmamı istedi ve benim üzerimi de kendisi soydu. Soydukça vücudumda dilini gezdiriyordu. Bundan sonrası benim hayal gücüm artık siz ne yaşamak istiyorsanız onu yaşayacaksınız.

İkinci deneyim alo sex hattı. Karşıma çıkan bayan 1.70 boyunda 56 kilo melez 80 beden göğüsleri olan bir kadındı. Sesi kısık ama sexe davet eder gibiydi. Onunla komşu fantezisi yaşadık. İkimizde evde tektik ve canımız sıkılıyordu balkona çıktığımızda karşılaştık ve sohbet etmeye başladık. Hava biraz soğuk olduğu için eve davet ettim ve beş dakika sonra evime geldi. Hava biraz soğuk olduğu için kalın giyinmişti ama bende evdeki kaloriferi sonuna kadar açtım sıcak olsun ve kısmen de olsa soyunsun diye.

Film izlemek istediğini söyledi ama filmi kendi seçecekti. Seçtiği film korku filmiydi. Filmi izledikçe korktu ve bana sokulmaya başladı. İçerisi de daha sıcak olmaya başladığı için üzerindekileri çıkarmaya başladı ve sadece sütyenle kaldı. Bende ona sarılıp sütyenini arkadan çıkarttım kendisi bu durumu fark etti ama sesini çıkarmadı. Göğüsleri dik ve tahrik edici duruyordu. Hafifçe eğilip öptüm, hafiften inleyince öpmeye devam ettim. Daha sonra ucu sertleşince dilimi ucunda gezdirip emmeye başladım ben emdikçe inlemeye devam ediyordu. Dayanamayıp kucağıma oturdu ve göğüslerini ağzıma verdi. İyice zevke gelince kucağımda soyunmaya başladı. Devamını kanepe yaşadık.

Sırada ateşli sex hattı. Buradaki bayan 1.90 boyunda 63 kilo ve 95 beden göğüsleri olan sarışın bir Rus kızıydı. Tatil için Antalya’ya gelmiş ve kendi havuzu olan evlerden kiralamıştı. Kiraladığı evlere bakan şirkette çalışıyordum bende. Evdeki teknik bir arızadan dolayı gece beni çağırmıştı evine. Kapıyı açtığında üzerinde bikinisi vardı. Göğüsleri o kadar büyüktü ki bikininin üst kısmından taşıyordu altındaki ise tanga şeklindeydi. Evinde teknik arızayı giderirken bana votka getirmişti.

Ben gelmeden önce kendisi içmeye başlamış ve hafiften sarhoş olmuştu bile. Bana da beş bardak içirdi. İçtikçe ikimizde içtikçe sarhoş olmaya başladık. Havuza girmek istediğini söyledi ve bu teklifini geri çevirmedim. Havuza o kadar hızlı atladı ki artık gögüslerini taşıyamayan üst kısım açıldı ikimizde gülüştük ama o hiç umursamadan tamamen üstünden çıkarttı. Bende yanına doğru atladım ve suyun içinden ona sürtünerek çıktım. Çıktığım zaman direk dudaklarıma yapıştı. Bende onu öperken elimi tangasının içine soktum. Parmaklarım aşağıda gezdikçe beni öpmesi daha sert olmaya başladı. Ve saatlerce suyun içinde vakit geçirdik.

Bir diğer denemem cep telefonu operatörü idi Avea sex hattı. Bu seferki bayan uzak doğulu ve bilindiği gibi minyon tipli bir bayandı. Fanteziyi kurgulamasını kendisine bıraktım ve aynı şirkette çalışan insanlar olmak istemişti. İkimizde geç saatlere kadar şirkette çalışmıştık ve çok yorulmuştuk. Kendisine günün yorgunluğu atmak için eve davet ettim ikimizde biraz şarap içip rahatlayacaktık. İş yerinden eve gelmemiz çok uzun sürmedi çünkü gece geç saatte trafik gibi bir derdimiz olmadı. Eve girdiğimizde ilk olarak duş almak istediğini söyledi. Bende havlusunu ve çıktıktan sonra benim olan kıyafetlerini hazırladım. Bir şeye ihtiyacı olursa seslenmesini söyledim.

O banyoya girdiği zaman bende üzerimi değiştirdim. Beş dakika sonra bana seslendi ve sırtını sabunlamamı istedi. Banyoya girdiğimde vücudunun daha bir genç kız vücudu kadar diri ve güzel olduğunu görünce sırtını sabunlarken üzerimi çıkartmaya başladım. Ne yapıyorsun diye sordu bende üzerimin ıslanmasını istemediğim için çıkarttığımı söyledim. Arkasını döndü ve beni beklemeye başladı. Yanın yaklaşıp yavaşça onu sabunlamaya başladım. Ama vücudunun diriliği karşısında dayanamayıp erkekliğim harekete geçmişti bile. Ve yavaşça ona dokundurmaya başladım. Bu durum kendisinin de hoşuna gitti bana sürtünmeye başladı. Daha sonra bana dönüp göğüslerimden öpmeye başladı ve öperek aşağıya doğru indi. Banyodan çıkmamız bir saati buldu. Daha sonra çıkıp içkilerimizi içip sabaha kadar yataktan çıkmadık.

Merak ettiğim bir diğer hat ise canlı sex hattı. Buradaki bayan 1.70 boyunda elli kilo ve seksen beş beden göğüsleri olan yüzü hafif çilli kumral güzeliydi. İkimizde köyde yaşayan öğretmendik. Evlerimiz birbirine çok yakındı ama misafirliğe hiç gitmemiştik köylüler laf çıkartır diye. Bir gece yarısı arayıp korktuğunu söyledi bana. Bende isterse yanına gelebileceğimi söyledim. O da köylüler görürse sorun olur dedi ama bende kimseye görünmeden geleceğimi söyledim. Kapıda beklemesini beni görür görmez kapıyı açıp hemen içeri almasını söyledim. Ve dediğim gibi yaptık. O kadar çok korkmuştu ki beni görür görmez sarıldı. Kalbi küçük bir serçe gibi çarpıyordu. Sakin olmasını söyledim ama sımsıkı sarılıyordu. Onu kucağıma alıp odaya kadar taşıdım. Bu durum çok hoşuna gitti ve onu kucağımda yatak odasına taşımamı istedi.

Dediği gibi yaptım ve kucağımda yatağına kadar taşıdım. Yatağına birlikte uzandık. Bana sırtını döndü ve bana sokuldu. Kalçasını bana iyice yaklaştırdı elimi beline doladım ve hafiften göğüslerini değdirdim. Kendini bana doğru itti ve elim tamamen göğüslerini kapladı. Göğüslerine dokundukça sertleşmeye başladım. Kalçasında hissettikçe hafiften sürtünmeye başladı bende bu fırsatı kaçırmadan daha çok bastırdım ona doğru. Hafiften başını bana çevirip kulağıma beni içince hissetmek istediğini söyledi. Ondan sonraki her gece korkmaya başladı ve bende her gece gidip korkusunu yenmesi için yanında olup onu sakinleştirdim.

O gece de aramamak için kendimi zor tutuyordum ama yine dayanamadım listemde sıradaki hat en ucuz sex hattı. O gece karşımda karşı komşunun dul kızı vardı. 32 yaşında dul kalmıştı ve yaşı 36 olmuştu tam dört yıldır erkeksiz kalmıştı. Artık kendini tatmin etmek bile yetmiyordu daha fazlasını istiyordu ama bunu kimseye söyleyemiyordu. Bir gün ikimizde asansöre binip son kata çıkmak için düğmeye basmıştık ama asansör iki kat çıkmadan elektrikler kesilmiş ve durmuştu. İlk başta panik yapmıştı ama yanında olduğumu ve panik yapmamasını söyleyip ona sarıldığım zaman kendisini güvende hissetmişti. Bedeni sıcaklamaya yüzü kızarmaya başladı.

Üzerindeki montu çıkarttığı zaman beyaz tshirtünün altındaki sütyensiz küçük ama dik göğüsleri kendini belli etmişti. İkimizde yere oturduk ve beklemeye başladık. Başını omzuma yasladı. Bende içimden elektrik hemen gelmesin diye söyleniyordum. Elini bacağıma attı ve aşağı yukarı hareket ettirmeye başladı. Avucunun içi sıcacıktı ve hafiften erkekliğime doğru kayıyordu. Eli oraya yaklaştıkça büyümeye başladı. Fark ettiği zaman eli oraya geldiğinde elini hafiften bastırmaya başladı. Bende elimi beline dolayıp kalçasıyla oynamaya başladım. Hafiften doğrulup kucağıma oturdu ve sürtünmeye başladı. Bende üzerindeki tshirtü çıkartıp göğüslerini emmeye başladım. O gün apartmanın elektriği üç saat gelmemişti. Ve daha sonraki günlerde evime birçok defa ziyarete geldi.

Saat sabahın dördüydü yine uyku tutmamıştı bende listemdeki diğer hattı aramaya karar verdim. Telefonda sex hattı. Artık numaraları aradıkça kendimi daha mutlu hissetmeye başlamıştım ve yalnızlığım tamamen yok olmaya başladı. O günkü fantezimi aynı lisede okuduğum sıradan güzelliği olan bir kızdı. Hafta sonu bize ders çalışmaya gelmek istediğini söylemişti. Sıradan bir kız olduğu için pek de gönlüm olmadan teklifini kabul ettim. Ailem dedemlere gittiği için hafta sonu evde tek kalacaktım. Gelmeden önce arayıp içecek bir şey isteyip istemediğimi sordu. Bende canımın içki çektiğini söyledim o da alıp geleceğini söyledi. Çok da güzel bir kız olmadığı için hiçbir hazırlık yapmadım ev haliyle gelmesini bekliyordum.

Kapı çalıp açtığım zaman karşımda çok seksi bir kız gördüğüm zaman şaşırdım. Askılı bir body giymişti üstünde içindeki sütyenin plastik askıları vardı. Altında ise çok kısa bir şort vardı güneş görmemiş bembeyaz bacakları sekse davet ediyordu insanı. İçeri girdiğinden beri yatağa nasıl atarım düşüncesi içimi kemiriyordu. Ders çalışmak gibi düşünce asla aklımda kalmadı. Onu direk yatak odama aldım ve ikimiz için aldığı içkileri açıp içmeye başladık. Derse ne zaman başlayacağımız sorduğu zaman istemeden de olsa hemen başlayalım dedim. Sandalyeleri dip dibe koyup ders çalışmaya başladık.

Bacağımı ona sürtmeye başladım ve sürtündükçe aşağısı hareketlenmeye başladı. Aşağısının büyümüş olduğunu ona fark ettirdim. Bir ara kalemini yere düşürdü ve almak için aşağıya eğildiği zaman bana dokunmaya başladı. Elini şortumun içinden sokup onu ellemeye başladı. Bende ayağa kalkıp şortumu çıkarttım kendisi dizinin üstünde duruyordu karşısında direk benimkini görünce ağzına alıp emmeye başladı. Biraz daha öyle devam ettikten sonra ayağa kaldırıp onu yatağa götürdüm. O gün yatakta saatlerce ders çalıştık.

Tam üç gün kendimi tutup listeye ara verdim ama üçüncü gece artık dayanamayıp sıradaki numaraya geçtim. Bu numarada bir operatör hattıydı Turkcell sex hattı. Telefonu açan bayanın sesini duyar duymaz erkekliğim büyüdü çünkü o kadar seksi bir ses tonu vardı ki sadece boş boş konuşması bile beni zevke getirecekti. Evime gelen hizmetçi olması fikri hoşuma gitmişti. Hiç evlenmemiş daha 23 yaşında kızıl saçlı büyük göğüslü, büyük kalçalı ve kısa boylu bir kızdı. Sabah erkenden gelmişti normalde eve temizlikçi geldiği zaman evden çıkardım ve şirket her hafta yaşlı ve çirkin birini yollardı. Ama o gün gelen kızı gördüğüm zaman evden çıkmayı hiç istememiştim.

Kendisine biraz rahatsız olduğumu evde kalmamın kendisi için sakınca olup olmadığını sorduğum zaman kalabileceğimi hatta benim için çorba bile yapabileceğini söylemişti. Ben odama çekildim o da üzerini değiştirmek için başka odaya gitti. On beş dakika sonra kapımı çalıp kahvaltı yapıp yapmadığımı sordu bende yapmadığımı söyledim. İstersem kahvaltı hazırlayabileceğini söyledi bende kendisi bana eşlik edecekse olabileceğini söyledim. Zevkle kabul ederim dedi çünkü o da kahvaltı yapmamıştı. Yarım saat sonra seslenip kahvaltının hazır olduğunu söyledi.

Gittiğim zaman mükemmel bir kahvaltı sofrası hazırlamıştı. O sofrayı görünce bugün hiç temizlik yapma dinlen ve bana sadece yemek hazırla dedim. Benim için sorun yoksa yapabileceğini söyledi. Birlikte güzel bir kahvaltı yaptık daha sonra yemek yapacağı malzemeleri almak için dışarı çıktım. Eve geldiğim zaman üzerini tekrar değiştirip benim kıyafetlerimden giydiğini gördüm. Çok daha seksi olmuştu. Üzerindeki tshirt dar olmuştu ve göğüslerini daha belirgin hale getirmişti.

Altında sütyen olmadığı göğüs uçlarından belli oluyordu. Kıyafetlerimi giydiği için kızıp kızmadığımı sordu ben hayır dedim hatta böyle çok daha çekici olduğunu söylediğim zaman utandı. Birlikte yemek yapmaya başladık ve arada küçük sürtünmelerimiz yakınlaşmalarımız oluyordu ve her yakınlaşmada göğüs uçları biraz daha belirgin hale gelmeye başlamıştı. Bir ara yere doğradığımız sebzeden düşürdü ve tam önümde eğildi. Kalçası tamamen bana değiyordu ve o şekilde durması uzadıkça bende sertleşmeye başlıyordum beni fark ettikçe daha uzun durup kendini bana bastırmaya başladı.

Artık belirli bir noktadan sonra dayanamayıp kalçasını tutup kendime iyice çektim. Biraz daha öyle durup kalkınca direk üzerindekini çıkarttı o kocaman göğüsleriyle karşı karşıya kalmıştım ve onu tezgâha oturtup göğüslerimi emmeye başladım. Bacaklarını belime sarıp kendine çekmeye başladı beni. Daha sonra onu tezgâhtan indirip tamamen soyup önüme alıp eğdim onu. Ellerin tezgâha dayadı ve dakikalarca beni içinde hissetmek onu çılgına çevirdi. Ondan sonra haftada iki gün evime gelmeye başladı ve yıllarca öyle devam etti maceramız.

Artık listenin sonuna gelmeye başlamıştım ama biliyordum ki liste bittiği zaman tekrar başa dönecektim. Sırada ucuz sex hattı vardı. Bu sefer telefonu açan kadının sesi biraz soğuk ve canı istemiyor gibi geliyordu. Ve rahatsızlığımı dile getirdiğim zaman bana az sabret biraz sonra telefonu bile kapatmak istemeyeceksin dedi. Bende merakla konuşmanın ilerlemesini beklemeye başladım. Onunla bir alışveriş merkezinde tanışmış olduk. Aldığı eşyalar fazlaydı ve arabası yoktu eve nasıl gideceğini kendi kendine söylenirken benim arabamın yanında duruyordu isterse ona yardımcı olabileceğimi söyledim ve biraz çekinerek korkarak teklifimi kabul etti ama karşılığında bana ücret ödeyeceğini söyledi bende ücreti kabul etmeyeceğimi ama bir bardak soğuk içeceğe hayır demeyeceğimi söyledim.

İsteğimi kabul etti ve yola çıktık. Yaklaşık on beş dakika sonra evine varmıştık. Poşetleri taşıdıktan sonra beni oturma odasına davet edip buz gibi bir içki getirdi. Benden müsaade isteyip terlediğini üzerini değiştirmeye gitmek istediğini söyleyip odadan çıktı. Bende buz gibi içkimin tadını çıkartarak yavaş yavaş içmeye başladım. Beş dakika sonra odaya geldiği zaman üzerinde askılı bir body ve altında kısacık bir etek vardı.

Sütyen giymediği belli oluyordu ve bembeyaz bir teni vardı. Oturduğu zaman eteği biraz daha yukarı çıkıp kalçasına kadar çıkmıştı normalde bacak bacak üstüne atmasını beklerken tam karşıma oturup bacağını ayırıp oturdu ve altında da iç çamaşırı yoktu ve yine karşımda bembeyaz güzel bir görüntü vardı. Bende dayanamayıp biraz daha bu şekilde oturursa dayanamayıp yanına geleciğimi söyledim çünkü çoktan büyümüştü benimki. Kendisi de benimkinin büyüdüğünü görünce sen yorulma ben gelirim dedi ve kucağıma oturup dudaklarımı emmeye başladı. Biraz bana sürtünüp ayağa kalktı ve pantolonu mu çıkartıp önümde diz çöküp beni daha çok zevke getirdi. O gece onda kalıp sabaha kadar hiç durmadan devam ettik. O soğuk sesli kadın gitmişti ve dediği gibi bende telefonu kapatmayı hiç istememiştim.

En sona yazdığım numara benim kaderimi değiştiren numaraydı ve asla unutmayacağım fanteziyi o telefonla yaşamıştım. Sona yazdığım numara yine bir cep telefonu operatörüydü. Vodafone sex hattı işte bu hat benim hayatıma çok farklılık kattı. Hafta sonu öğleden sonraydı yaz ayıydı perde açık oturuyordum numarayı çevirdiğim zaman. Karşımdaki bayanın sesi mükemmel ötesiydi hayatımda hiç bu kadar içten ses duymamıştım. Bu sefer onu biraz tanımak istedim ve bana kendisini anlatmasını istedim ama o anlattıkça benimki büyümeye başlamıştı bile.

Perdenin açık olmasını umursamadan kendimi tatmin etmeye başladım. O sırada karşı apartmanda bir kadında beni izlemeye başlamıştı onu bile umursamadan devam ettim kendimle oynamaya. Sonra bir ara kadın ortadan kayboldu ve bir kaç dakika sonra kapımın zili çaldı. Telefondaki bayana beklemesini rica ettim ve gittim kapıyı açtım. Beni izleyen kadın kapımdaydı. İçeri girmek istediğini söyledi ve bende kabul ettim. Telefonda kimle konuştuğumu merak ettiğini söyledi bende durumu anlattım.

Kendisi de ortak olmak istediğini söyledi. Telefondaki bayana bu isteğimizi söylediğimiz zaman kabul etti ve üçlü sohbete başladık. Artık telefondaki bayan da aramızdaydı. Beni koltuğa oturtup birbirlerini soymaya başladılar ama kendime dokunmamı yasakladılar sadece oturup onları izliyordum. Onlar birbirine dokundukça ben daha çok zevke geliyordum ve koltukta oturmak zor geliyordu ama sıranın bana gelmesini beklemekten başka çare yoktu. Birisi esmer uzun boylu ve büyük göğüslüydü diğeri de ondan biraz kısa daha büyük göğüslü ve kalçası daha büyük sarışın bir bayandı.

Birbirlerine dokunup bana yakınlaşmaya başladılar. Sarışın olan kucağıma oturup beni içine aldı diğeri de ayakta durup göğüslerini sarışına emdiriyordu. O pozisyonda çok rahat edemeyip yatağa geçtik. Sarışın olan yatağa uzandı esmer olan sarışının bacaklarının arasında dilini gezdiriyordu ve dizlerinin üzerinde duruyordu.

Bende esmer olanın arkasına geçip içine girdim. İkisinin de inlemeleri odaya bambaşka bir hava katıyordu tabii ki bana da aynı şekilde. Daha sonra sarışın olanı kucağıma alıp göğüslerini emmeye başladım. Ben ön taraftan içindeyken esmer olanda sarışının arka tarafından parmağını sokuyordu. Sarışın olan kendinden geçmişti iyice zevk suları kucağımı doldurmuştu. Aynı şeyi esmer olan da istedi ve aynı pozisyonu esmerle de yaptık. Saatlerce böyle devam etti en son üçümüzde halsiz kaldık ve sarılıp uyuduk. Sex hatları denemek amaçlıda olsa hayatıma girmişti ve bir daha hiç çıkmayacaktı. Sizlerde bu zevkleri tatmak için asla vakit kaybetmeyin.